GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Tallrikar 5511100
nr 551 1100
Tallrikar
7 st 1700-tal Qing dynastin
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.100 kr
måndag 10 november 2008
1.200 kr
1.400 kr
1.600 kr
1.800 kr
2.000 kr